Artwerk - grafisch ontwerp & webdesign Artwerk logo

Menu

Seyns BVBA website

Minder papierwerk...

Onze hoogste prioriteit is dé perfecte oplossing  aanbieden aan onze klant die perfect aansluit aan zijn wensen. Deze filosofie passen wij toe voor al onze klanten, een onberispelijk niveau is voor ons steeds een nieuwe uitdaging. 
Op de website van Seyns kunt u als klant allerlei formulieren raadplegen, invullen en versturen. Een administratieve oplossing die perfect werkt, zowel voor de klant als de eindklant. Minder nutteloos bel, niet over en weer mailen. Klare en duidelijke fiches worden aangeboden via de website om bepaalde werken uit te voeren of prijsoffertes te maken. Een hele rompslomp aan papier komt hier dus niet aan te pas.

Gunter Seyns koos voor Artwerk omdat wij  een persoonlijk en professioneel advies en service garganderen. Het doorgedreven professionalisme van ons team, onze kennis van uw behoeften en onzs streven naar “kwaliteit, service én garantie” tilt ons team u naar het hoogste niveau van tevredenheid. Naast de website, die op maat ontworpen wordt, bouwen we deze ook op maat. Wat wil zeggen dat de website goed in elkaar zit; stabiel, veilig, duurzaam en gebruiksvriendelijk is, en mogelijkheid heeft om verder te ontwikkelen. Functioneel zorgen we ervoor dat de klant zijn online activiteiten efficiënt kan uitvoeren en dat ook iedereen de website kan bezoeken ongeacht of dit met desktop, laptop of smartphone is.

We verzorgen een volledig traject vanaf het registreren van het domein tot aan de lancering van de website. Als one-stop-bedrijf is het mogelijk om het pakket uit te breiden met tal vanandere diensten.

SEYNS BVBA schakelde Artwerk in voor: 

 • Ontwerpen van huisstijl
 • Ontwerp van logo
 • Ontwerp website
 • Webdesign
 • Totaal Concept
 • Hosting
 • Ontwerp
 • Ontwikkeling
 • Backoffice
 • Beheer
 • CMS
 • Facebook campagne
 • Email marketing

Contacteer Artwerk

 Meer blog..

Wenst u meer info?